Konsultacje i mobilne punkty informacyjne


Masz pytanie dotyczące Unii Europejskiej? Z chęcią na nie odpowiemy!

Każda osoba zainteresowana sprawami Unii Europejskiej może zgłosić się do naszego biura przy ul. Legnickiej 65 i porozmawiać z konsultantem na tematy związane m.in. z pracą i studiami za granicą, unijnymi projektami i grantami oraz prawami przysługującymi obywatelom UE. Na miejscu dysponujemy również podręczną biblioteczką oraz ulotkami, które są do dyspozycji wszystkich zainteresowanych.

Jeśli nie mogą Państwo przyjść do naszego biura, istnieje również możliwość przeprowadzenia konsultacji drogą mailową bądź telefoniczną. Aby z nich skorzystać prosimy o kontakt na adres email: europedirect-wroclaw@europedirect-wroclaw.pl (tytuł: Konsultacje mailowe) lub pod numerem telefonu: +48 71 72 37 351.

Naszych konsultantów można spotkać również podczas wielu wydarzeń organizowanych na terenie województwa dolnośląskiego. Jeśli są Państwo zainteresowani zaproszeniem naszego mobilnego punktu informacyjnego na organizowane przez Państwa wydarzenie, bardzo prosimy o kontakt na adres email: europedirect-wroclaw@europedirect-wroclaw.pl (tytuł: mobilny punkt informacyjny + data) lub pod numerem telefonu: +48 71 72 37 351.

Zarówno konsultacje, jak i mobilne punkty informacyjne są prowadzone bezpłatnie.

Zachęcamy do kontaktu!