Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Centrum Edukacji i Badań Społecznych pragnie poinformować, że od 1 stycznia prowadzi Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w partnerstwie z Fundacją Umbrella. Punkt oferuje swoje usługi w Biurze przy ul. Legnickiej 65 w budynku Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych "Sektor 3" (I piętro). Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty, obejmującej nie tylko szeroko pojętą informację europejską, ale także: szkolenia, lekcje europejskie, biuletyny, publikacje, podręczną biblioteczkę. Projekt finansowany jest ze środków Komisji Europejskiej.

 

DZIAŁANIA PUNKTU EUROPE DIRECT – WROCŁAW OBEJMUJĄ:

 

nd1  KONSULTACJE I DORADZTWO

Każda osoba może osobiście zgłosić się do naszego biura przy ul. Legnickiej 65 i porozmawiać z konsultantem m.in na następujące tematy: Unia Europejska, praca za granicą, studia za granicą, projekty, granty, prawa obywatela. Dodatkowo mogą się Państwo skontaktować z konsultantami za pomocą maila, telefonu i GG.

 

nd2LEKCJE EUROPEJSKIE

Organizowane dla szkół i organizacji warsztaty i szkolenia z tematyki europejskiej. Więcej informacji w zakładce.  

 

nd3

IMPREZY I WYDARZENIA

Punkt organizuje konferencje, a także wspiera inne organizacje w realizowaniu wydarzeń o tematyce europejskiej.

 

nd4

 MOBILNY PUNKT

Konsultanci organizują Punkty doradcze w innych miastach i gminach, tak by dotrzeć z informacją do wszystkich mieszkańców województwa. Więcej informacji w zakładce.

 

 

nd5  PUBLIKACJE

W naszym Punkcie znajdą Państwo wiele ciekawych publikacji odpowiadających na najczęstsze pytania związane z Unią Europejską.

Gorąco zachęcamy również do subskrybowania naszego Biuletynu informacyjnego. Szczegóły w zakładce.

Dla nauczycieli i wykładowców przygotowaliśmy specjalne Pomoce naukowe,które zawierają nie tylko materiał merytoryczny, ale także ciekawe formy ewaluacji.

Poradnik Infoeuro to kompleksowy zbiór informacji, który krótko i na temat przedstawia to, co najważniejsze dla obywatela Unii Europejskiej.

 

 


Newsletter

Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Taki adres już istnieje.
Adres został dodany.
Zapisz się

 

 


 Znajdź nas na:

  yttwitterfb

europedirect-infolinia

 ke-polska

pe-bi

eu 2018at

eu

eyoc

europa2020

eutube

kacikdladzieci

eu-bookshop

gk

 

 

 

Ostatnia modyfikacja 14-01-2019.