Zaproszenie: Gra miejska "gra o głos"


W imieniu organizatora - Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej "Gra o głos", która odbędzie się 13 października (sobota) 2018 r. Jej start zaplanowany jest na godz. 11 w Domu Europy przy ul. Widok 10 we Wrocławiu, a swoim zasięgiem obemie ścisłe centrum miasta.

O grze miejskiej "Gra o głos"

Stań do walki ze współczesnymi cyber-piratami i zawalcz o swój głos oraz super nagrody!

Piraci atakują! Zagrożenie dotyka kolejne miasta i ich mieszkańców – tajemniczy gang piratów atakuje w Internecie, destabilizując instytucje publiczne, ale też kradnąc dane osobowe obywateli. Teraz ich celem jest Wrocław, a według najnowszych doniesień także portal www.tymrazemglosuje.eu.

Jak zagrać? To proste - wystarczy zebrać drużynę (od 3 do 6 osób), w której jest przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Następnie należy przesłać zgłoszenie e-mailem na adres: zapisy@graoglos.pl. Zgłoszenia powinny zawierać imiona, nazwiska i wiek uczestników oraz jeden adres e-mail i telefon kontaktowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 11.10. Ilość miejsc w grze jest ograniczona! Sugerujemy też, by w grze wzięły udział osoby, które mają ukończone co najmniej 8 lat.

Udział w grze jest bezpłatny. Na każdą drużynę na starcie czekać będzie pamiątkowy upominek, a na drużyny z najlepszym wynikiem - atrakcyjne nagrody.