Bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich


Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej informacji na temat wsparcia z Unii Europejskiej w siedzibie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct we Wrocławiu. Dyżur będzie pełnić pracownik Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

W czasie trwania dyżuru każdy zainteresowany będzie mógł się dowiedzieć, czy ma szanse na dofinansowanie funduszy europejskich. Pracownik Punktu przedstawi aktualne możliwości pozyskania dotacji oraz wyjaśni zasady ubiegania się o środki. Poinformuje także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Z konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował 20 lutego 2018 r. w siedzibie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct we Wrocławiu (ul. Legnicka 65). Specjalista będzie dostępny w godzinach 12:00-15.00.

Konsultacje są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!