Zaproszenie: Z Widokiem na wakacje


Planujesz urlop za granicą? Chcesz dowiedzieć się, jakie ułatwienia w podróżowaniu daje Ci unijny paszport? Zastanawiasz się, jakie prawa przysługują pasażerom na terenie Wspólnoty?

Rozpocznij wakacje w Domu Europy i przyjdź na spotkanie „Z Widokiem na Wakacje”. Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i posłuchasz inspirujących opowieści podróżników.

Wakacyjny czas to szansa na długo oczekiwany odpoczynek. Wiele osób pragnie również w tym okresie wyruszyć w nieznane i odkrywać nowe miejsca podczas inspirujących wypraw. W trakcie naszego wydarzenia zapaleni i doświadczeni podróżnicy będą opowiadać o swoich przygodach z różnych zakątków świata i zachęcać do zapakowania plecaka i wyruszenia w drogę. Tym, którzy tego lata pozostaną na Dolnym Śląsku, postaramy się udowodnić, że nasz region jest równie atrakcyjnym celem wakacyjnych wycieczek.

W spotkaniu udział wezmą:

  • Magdalena Woch - kierownik Działu Turystyki i Kultury Zamku Książ w Wałbrzychu,
  • Grzegorz Małyga –pracuje w Biurze Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu, w wolnych chwilach poszukuje przygód w najdalszych zakątkach świata,
  • Łukasz Nowak – podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników „Soliści”.

Spotkanie poprowadzi Paweł Brusiło, aspirujący podróżnik, zajmujący się kontaktami z mediami i komunikacją w Przedstawicielstwie Regionalnym Komisji Europejskiej.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać pod adresem www lub telefonicznie: 71 324 09 910 do 3 lipca.

Organizatorem spotkania są Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej i Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu.

Więcej informacji znajdziesz tu.