Zaproszenie: szkolenie "Jak efektywnie działać w sieci"


Media społecznościowe stały się nieodłącznym elementem otaczającej nas rzeczywistości i powszechnie stosowanym kanałem komunikacji. Kreują nasze postawy i często mają wpływ na nasze wybory. Aby efektywnie z nich korzystać, warto bliżej poznać zasady komunikacji w sieci.

Z tego powodu serdecznie zapraszamy na szkolenie poświęcone skutecznej komunikacji w mediach społecznościowych "Jak efektywnie działać w sieci", które odbędzie się już w najbliższy czwartek, 16 stycznia 2020 r. w godz. 8.00-14.00 we wrocławskim Domu Europy (ul. Widok 10). To pierwsze z wydarzeń przygotowanych specjalnie dla wolontariuszy akcji www.wspolnie.eu – będzie to świetna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy a także do rozmowy o naszych planach na przyszłość w ramach wspólnie.eu.

Dzięki szkoleniu dowiesz się, jak pisać atrakcyjne teksty dopasowane do wymogów mediów społecznościowych, jak stosować multimedia oraz co zrobić, by Twoje posty wyróżniały się na tle innych wpisów. Nauczysz się też, jak świadomie prezentować siebie w sieci, tak by osobisty profil nie był balastem, a szansą, np. na rynku pracy.

Wydarzenie organizują Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz Słupski Instytut ds. Młodzieży.

Chętni do udziału w szkoleniu mogą zgłaszać się do 12 stycznia 2020 r., wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń!